statsy

piątek, 29 marca 2013

Krzyżu święty nade wszystkoTo jest niesamowita pieśń. Mnie dupę urywają te dwa kawałki:

drzewo przenajszlachetniejsze!
W żadnym lesie takie nie jest

przy czym idzie mi głównie o frazę: W żadnym lesie takie nie jest. To jest trochę tak, jak w logice induskiej, ale może się mylę i teraz mniejsza z tym.

Drugi kawałek, który mi dupę urywa, to ten:

Spuść lekuchno i cichuchno
Ciało Króla niebieskiego.

przy czym istotne jest to: Spuść lekuchno i cichuchno.

***

Zabrakło mi soli w chałupie. Wszystko inne mam; mięcho, chleb, wódę, szlugi. Ale zabrakło mi soli. No to polazłem do Lewiatana, bo tam jest taka sól, co ja ją kupuję - o'Sole. Kupiłem tę sól, do tego landrynki i dwa piwa Harnaś w butelce. I pani na kasie mówi, że mam zapłacić sześć sześćdziesiąt sześć. Jak pani powiedziała, że mam zapłacić sześć sześćdziesiąt sześć, to ja powiedziałem: - O matko! Trzy szóstki! To znak Szatana! - Na co pani powiedziała: - Nie przywiązywałabym żadnej wagi do tej symboliki. - Wtedy ja powiedziałem, że w takim razie życzę pani dobrych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, na co pani odpowiedziała, że też mi życzy dobrych świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

7 komentarzy:

joahim pisze...

A mnie ostatnio urwało w niedzielę.
Tam taki jeden gostek powiedział:
On to, gdy dobrowolnie wydał się na mękę.

Przy czym naistotniejsze jest to dobrowolnie.

Njusacz pisze...

mnie intryguje natomiast to: "(...)która za was i za wielu będzie wylana". Z naciskiem na "za wielu", a nie "za wszystkich".

marta.luter pisze...

Wyrusie,
Rozumiem ,że nie masz czasu i ochoty na blog.
To może daj w zastępstwie jakiś adres gdzie można porozmawiać z inteligentnymi ludźmi , bo szukam:)
Posucha.

Anna pisze...

Wyrusie, weź się obudź:-) i powiedz, czy będzie LE dla Poolu?

pozdrowienia

wyrus pisze...

>Anna

Nie będzie LE :-) Pewnie pukniemy Smerfów i Toffees, ale przegramy z Fulham i zrobimy na Anfield 0:0 z QPR, jak to my :-)

Sezon na straty jeśli chodzi o honours, mam tylko nadzieję, że zrobili potrzebną robotę, która przyniesie rezultaty.

Co do obudzenia się, to nie wiem, jak się obudzić :-) Chyba zacznę pisać tekściory o zwierzętach; tych dobrych zwierzętach, kotach i psach :-)

Anna pisze...

Wyrusie,

Kurde, a ja miałam nadzieję, że jednak powiesz, że Pool ma szansę na LE dla Poolu, a Ty mi w łeb.
Jak patrzę na tę tabelę, to wydaje się, że wszystko jest możliwe.

Kurde, przecież ten Suarez to jest Wasz wielki atut w tym sezonie.

A jak Kibice zapatrują się na Waszego trenera? pewnie czytasz Wasze fora, a ja nie, wiec liczę , że napiszesz co i jak sądzą Kibole.

pozdrowienia

wyrus pisze...

>Anna

DO naszego treneiro nikt chyba na razie nic nie ma :-) Patrz, ile czasu Muły dały się Alexowi żeby się wykazał i to było przytomne, bardzo przytomne.

Suarez to perełka, jasne, niech sobie zrobi króla strzelców, będzie jakis fun.

Walić LE i LM, tu chodzi o to, żebyśmy podnieśli jakość zespołu. Te Amerykańce w cholerę napsuły i teraz trzeba wszystko odbudować. Ciężka sprawa, ale myślę, że do zrobienia, tym bardziej, że fani nigdy się nie odwrócą od klubu.

Opowiem Ci Ciekawostkę, smaczna :-) Na jakimś forum jakiś pajac napadł na Dzieciaka, że poszedł do Smerfów i że do do dupy i niech go szlag trafi itd. A znowu jakiś inny koleś odpisał mniej więcej tędy tamtemu pajacowi: - Czy ciebie pojebało zupełnie? Na Dzieciaka napadasz? To ty, kurwa, nie wiesz, że Dzieciak jest Czerwony i zawsze będzie Czerwony? Chłopie, czy ty, kurwa, nie wiesz, co znaczy You'll Never Walk Alone? Nie rozumiesz, że nikt Czerwony nigdy nigdy nie będzie szedł sam?

Powiem Ci, że to najlepszy komentarz na piłkarskich forach, jaki czytałem :-)

YNWA!!!

:-)))))))))